Lovranska regata 23.-24. studeni 2013

Rezultati optimisti nakon 3 plova

Overall

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 83, Scoring system: Appendix A
Poredak Natjecatelj/ica Klub Klasa SailNo Godište Spol R1 R2 R3 Ukupno
1 Gačić Marko JK "Opatije" Opatija Q CRO1090 1998 M 1.0 3.0 1.0 5.0
2 Kljuš Leon JD "Val" Crikvenica Q CRO1094 2000 M 2.0 2.0 2.0 6.0
3 Buneta Krešimir YC "Croatia" Opatija Q CRO1079 2000 M 3.0 4.0 9.0 16.0
4 Jelčić Jana YC "Zagreb" Zagreb Q CRO1075 2000 Ž 7.0 7.0 4.0 18.0
5 Kalac Leon JK "Kvarner" Rabac Q CRO1049 1999 M 8.0 9.0 3.0 20.0
6 Maglica Mika JK "Galeb" Kostrena Q CRO1024 2000 M 4.0 14.0 7.0 25.0
7 Hamerlitz Tomas JK "Opatije" Opatija Q CRO1005 2002 M 5.0 5.0 18.0 28.0
8 Prtenjača Dino JK "Tramontana" Opatija Q CRO959 1999 M 9.0 6.0 14.0 29.0
9 Laković Lucija JK "Opatije" Opatija Q CRO1050 1998 Ž 14.0 16.0 5.0 35.0
10 Stipanović Tea JK "3.Maj" Rijeka Q CRO1076 1999 Ž 18.0 10.0 11.0 39.0
11 Stupar Leo JK "3.Maj" Rijeka Q CRO1036 2000 M 13.0 11.0 16.0 40.0
12 Žanić Fran JK "Burin" Novi Vinodolski Q CRO1040 1999 M 19.0 17.0 6.0 42.0
13 Medančić David JK "Kvarner" Rabac Q CRO1074 2001 M 12.0 13.0 21.0 46.0
14 Skokan Luka JK "Istra" Lovran Q CRO1095 2000 M 17.0 21.0 10.0 48.0
15 Ivančić Val JK "Horizont" Poreč Q CRO1014 2001 M 10.0 24.0 15.0 49.0
16 Kaštelan Niko YC "Zagreb" Zagreb Q CRO1058 2001 M 16.0 1.0 37.0 54.0
17 Balas Ursula JD "Val" Crikvenica Q CRO1029 2002 Ž 15.0 20.0 19.0 54.0
18 Miletić Paula JK "Kvarner" Rabac Q CRO944 2001 Ž 11.0 29.0 17.0 57.0
19 Vuksanović Marko JK "Opatije" Opatija Q CRO1004 2001 M 29.0 25.0 8.0 62.0
20 Karlović Korado JK "Galeb" Kostrena Q CRO1022 2002 M 36.0 8.0 22.0 66.0
21 Fugošić Leonarda JD "Val" Crikvenica Q CRO1093 2000 Ž 21.0 41.0 12.0 74.0
22 Golsa Ema JK "Opatije" Opatija Q CRO933 2001 Ž 22.0 12.0 42.0 76.0
23 Ninić Andro JD "Val" Crikvenica Q CRO985 2001 M 26.0 38.0 13.0 77.0
24 Kraljić Katarina JK "Malinska" Malinska Q CRO620 1999 Ž 32.0 31.0 20.0 83.0
25 Kulić Golja Viktor JK "Kvarner" Rabac Q CRO1073 2002 M 43.0 19.0 24.0 86.0
26 Milčetić Martina JK "Plav" Krk Q CRO914 1999 Ž 23.0 39.0 26.0 88.0
27 Šestan Frano JK "Jugo" M.Lošinj Q CRO1021 2003 M 38.0 23.0 27.0 88.0
28 Šumberac Anteo JK "Kvarner" Rabac Q CRO1092 2001 M 25.0 27.0 36.0 88.0
29 Manestar Lara JD "Val" Crikvenica Q CRO1044 2003 M 24.0 36.0 29.0 89.0
30 Masovčić Nika JK "Opatije" Opatija Q CRO932 2000 Ž 34.0 30.0 25.0 89.0
31 Manestar Tea JD "Val" Crikvenica Q CRO1063 2000 Ž 20.0 42.0 28.0 90.0
32 Lukšić Antonio JK "Opatije" Opatija Q CRO988 2002 M 46.0 15.0 33.0 94.0
33 Manestar Nika JD "Val" Crikvenica Q CRO1100 2002 Ž 27.0 35.0 32.0 94.0
34 Puletić Lena JK "Gemax" Q SRB7 1999 Ž 37.0 28.0 31.0 96.0
35 Milić Mare JK "Horizont" Poreč Q CRO1055 2001 Ž 30.0 33.0 38.0 101.0
36 Filipaš Tajana JK "Orion" M.Draga Q CRO924 2002 Ž 42.0 26.0 35.0 103.0
37 Bobovnik Roni YC "Zagreb" Zagreb Q CRO1101 2003 M 33.0 32.0 41.0 106.0
38 Milevoj Antonio JK "Kvarner" Rabac Q CRO1051 1999 M 6.0 22.0 84.0 DNC 112.0
39 Stanikić Nađa JK "Gemax" Q SRB34 2000 Ž 45.0 37.0 30.0 112.0
40 Ivančić Ulika JK "Horizont" Poreč Q CRO1015 2001 Ž 28.0 43.0 45.0 116.0
41 Šeršić Antonio SD "Vihor" Baška Q 930 2000 M 47.0 40.0 34.0 121.0
42 Kraljić Sandro JK "Malinska" Malinska Q CRO909 2001 M 41.0 44.0 39.0 124.0
43 Građaš David YC "Croatia" Opatija Q CRO926 2002 M 31.0 84.0 DSQ 23.0 138.0
44 Hlača Petra JK "3.Maj" Rijeka Q CRO826 1999 Ž 49.0 49.0 40.0 138.0
45 Pivalica Nik YC "Zagreb" Zagreb Q CRO856 2002 M 40.0 18.0 84.0 DNC 142.0
46 Fugošić Gabriel JD "Val" Crikvenica Q CRO984 2002 M 51.0 48.0 46.0 145.0
47 Spišić Dorotea JK "Jugo" M.Lošinj Q CRO1057 2004 Ž 53.0 50.0 44.0 147.0
48 Stojčić Mureta Borna JD "Val" Crikvenica Q CRO954 2003 M 56.0 51.0 43.0 150.0
49 Šiško Eva YC "Zagreb" Zagreb Q CRO865 2003 Ž 35.0 46.0 84.0 DNC 165.0
50 Stipanov Goran Šime JK "Kvarner" Rabac Q CRO1042 2004 M 39.0 47.0 84.0 DNC 170.0
51 Šeršić Ivana SD "Vihor" Baška Q 1030 2004 Ž 50.0 45.0 84.0 DNC 179.0
52 Petričić Ana JK "Opatije" Opatija Q CRO597 2003 Ž 48.0 52.0 84.0 DNC 184.0
53 Matulja Mistral JK "Istra" Lovran Q CRO851 2005 M 52.0 53.0 84.0 DNC 189.0
54 Kaštelan Celeste JK "Rab" Rab Q CRO956 2001 M 55.0 54.0 84.0 DNC 193.0
55 Gušćić David JK "Rab" Rab Q CRO238 2004 M 54.0 55.0 84.0 DNC 193.0
56 Matulja Iris JK "Istra" Lovran Q CRO989 2002 Ž 84.0 DNC 34.0 84.0 DNC 202.0
57 Morožin Lukas JK "Plav" Krk Q CRO921 2002 M 44.0 84.0 DNC 84.0 DNC 212.0
58 Mirković Lovro YC "Croatia" Opatija Q CRO225 2004 M 84.0 DNC 56.0 84.0 DNC 224.0
59 Bravarić Lovre JK "Rab" Rab Q CRO837 2003 M 57.0 84.0 DNC 84.0 DNC 225.0
60 Udovičić Nika JD "Val" Crikvenica Q CRO95 2005 Ž 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Španjol-Pandelo Niko JK "Rab" Rab Q CRO1056 2001 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Fugošić Rafael JD "Val" Crikvenica Q CRO1041 2006 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Gregović Luka JD "Val" Crikvenica Q CRO1064 2006 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Tomić Damijan JD "Val" Crikvenica Q CRO987 2003 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Kulaš Jan JK "Galeb" Kostrena Q CRO974 2004 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Luić Marin JK "Istra" Lovran Q CRO719 2005 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Kiralj Jakov JK "Tramontana" Opatija Q CRO818 2005 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Krstačić Roko JK "Jugo" M.Lošinj Q CRO1944 2000 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Kezele Emanuel JK "Jugo" M.Lošinj Q CRO194 2003 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Krstačić Ema JK "Jugo" M.Lošinj Q CRO936 2005 Ž 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Spušić Patrik JK "Jugo" M.Lošinj Q CRO147 2006 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Mršić Hrvoje JK "Galeb" Kostrena Q CRO860 2003 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Puž Chiara JK "Galeb" Kostrena Q CRO11 2000 Ž 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Scheidl Leon JK "Galeb" Kostrena Q CRO1025 2004 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Hlača Nika JK "3.Maj" Rijeka Q CRO850 2004 Ž 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Šanko Lun JK "3.Maj" Rijeka Q CRO819 2004 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Rodman Illa JK "Plav" Krk Q CRO982 2002 Ž 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Staraj Tom JK "Orion" M.Draga Q CRO1010 2001 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Lukenda Dino JK "Orion" M.Draga Q CRO823 2002 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Mašinović Moris JK "Opatije" Opatija Q CRO114 2004 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Stipanović Roko JK "Opatije" Opatija Q CRO853 2002 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Diminić Fran JK "Kvarner" Rabac Q CRO1071 2000 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0
60 Ciurca Salvatore JK "Kvarner" Rabac Q SLO299 2001 M 84.0 DNC 84.0 DNC 84.0 DNC 252.0



Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com